VS-10ETS08FPPBF datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    VS-10ETS08FPPBF
  • Производитель
    Vishay Intertechnology
  • Описание
    Vishay Intertechnology VS-10ETS08FPPBF Product Category: Rectifiers RoHS: yes Product: Standard Recovery Rectifiers Configuration: Single Reverse Voltage: 800 V Forward Voltage Drop: 1.1 V Forward Continuous Current: 10 A Max Surge Current: 200 A Reverse Current IR: 50 uA Mounting Style: Through Hole Package / Case: TO-220ACFP Maximum Operating Temperature: + 150 C Minimum Operating Temperature: - 40 C Part # Aliases: 10ETS08FPPBF